Skip links

Tag: A/B Testi

Web Sitesi Performansını Artırmak için CRO Taktikleri

Web Sitesi Performansını Artırmak için CRO Taktikleri

Dijital pazarlamada web sitesi trafiğini artırmak tek başına yeterli değildir. Asıl amaç, bu trafiği müşteriye dönüştürmek ve web sitesi performansını optimize etmektir. Pumpmedya olarak, Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO) ile size bu konuda yardımcı oluyoruz. Pumpmedya ve Dönüşüm Oranı Optimizasyonu Pumpmedya, müşterilerinin çevrimiçi varlıklarını optimize etmeye odaklanıyor. Dönüşüm oranı optimizasyonu (CRO)

Dönüşüm Oranlarını Artırmak İçin AB Testi ve Optimizasyon İpuçları

Dönüşüm Oranlarını Artırmak İçin A/B Testi ve Optimizasyon İpuçları

Dijital pazarlama çağında, herhangi bir işletmenin başarısı büyük ölçüde dönüşüm oranlarına bağlıdır. Dönüşüm oranları, ziyaretçilerin web sitenizi ziyaret ettikten sonra istenen eylemi gerçekleştirmesiyle ölçülür. Ancak, dönüşüm oranlarını artırmak, tek bir değişiklikle elde edilecek bir başarı değildir. Bu noktada, A/B testi ve optimizasyon stratejileri, dönüşüm oranlarını artırmak için güçlü araçlar sunar.

A/B Testi ile İnternet Reklamlarınızı ve Web Sitenizi İyileştirmenin Yolları

A/B Testi ile İnternet Reklamlarınızı ve Web Sitenizi İyileştirmenin Yolları

A/B Testi Nedir? Nasıl Yapılır? Pumpmedya, A/B testi gibi önemli bir aracı kullanarak müşterilerinin web sitelerini ve reklam kampanyalarını optimize eder. A/B testi, iki veya daha fazla farklı varyasyonu karşılaştırarak hangi seçeneğin daha iyi performans gösterdiğini belirlemek için kullanılır. Örneğin, bir web sitesinin başlık, renk şeması veya bir reklamın başlık

Web deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz.
tr_TRTurkish